fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Микола Тищенко зворушив шанувальників світлинами з маленьким сином

Народження первістка Миколи Тищенка стало одним з найгучніших подій у світі українського шоу-бізнесу.

Річ у тому, що під час вагітності дружини ресторатор і словом не обмовився про швидке поповнення в родині, зате тепер не може натішитися малюком і ділиться своїм щастям з шанувальниками.

Ми вже бачили пару фото молодого батька з сином, однак, новий кадр виявився не менш яскравим і зворушив шанувальників.

Тищенко опублікував фото на честь Дня сім’ї, який тепер відзначає не тільки з дружиною, але і з малюком.

“Смурфик, ми з мамою тебе дуже любимо! Сьогодні день сім’ї, а у вас?”, — підписав знімок Микола.

Читайте також: ПРИТУЛА ПОКАЗАВ, ЯК ВІДПОЧИВАЄ БЕЗ ІНТЕРНЕТУ І ЗВ’ЯЗКУ

Джерело.

Related Post