fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Мільйонне пограбування Кардаш`ян виявилося піаром

Інцидент, який трапився з Кім Кардаш`ян в Парижі, викликав бурхливий суспільний резонанс. Однак трохи згодом і обдумавши обставини того, що сталося, у багатьох питання вишикувалися в чергу.

Як відомо, кілька днів тому Кім Кардаш`ян пограбували прямо в ексклюзивному готельному номері в Парижі – кілька злочинців у поліцейській формі увірвалися в номер зірки і забрали з собою її коштовності на суму понад 10 мільйонів євро. Про це повідомляє novoston.

По-перше, чому в готелі такого рівня немає камер відеоспостереження ні зовні, ні всередині. Також невідомо, чому Кім зупинилася в готелі окремо від своїх родичів, які жили в іншому готелі. Крім того, загадкою залишається і те, як грабіжники проникли через броньовані двері, яка була закрита – слідів злому на ній виявлено не було. Злочинці також знали, що Кім в номері залишилася зовсім одна.

Читайте також: Кім Кардашьян найняла 20 охоронців після пограбування в Парижі

Джерело

Related Post