fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Міністр культури прокоментував можливу дискваліфікацію України на Євробаченні

Міністр культури Євген Ніщук заявив, що інформація про можливу дискваліфікацію України на 3 роки від участі в Євробаченні через скандал c учасницею від РФ – “тільки чутки”.

“Поки не готовий коментувати цю ситуацію, тому що інформація про дискваліфікацію України на три роки – тільки чутки. Ми не маємо ніяких офіційних листів, щоб про це говорити”, – заявив Ніщук в інтерв’ю.

“Україна – відкрита мультикультурна країна, проте ситуація з представницею РФ на Євробаченні – це очевидна провокація. І тут все заздалегідь розуміли, що є об’єктивні закони України. Ми знаходимося фактично в стані війни. У кожній країні є закон, і питання закону не обговорюється. Тому ми зробили все так, як того вимагав закон”, – пояснив він.

Як відомо, в березні СБУ заборонила в’їзд на три роки в Україні Юлії Самойловій, оскільки вона відвідувала анексований Крим. У зв’язку з цим російський медіахолдинг ВГТРК (канали “Росія-1”, “Росія-24”, “РТР-Планета” та ін.) І “Перший канал” офіційно відмовилися від трансляції конкурсу в цьому році.

Європейський мовний союз, який організовує Євробачення, на наступному тижні розгляне питання про застосування санкцій до України і Росії за ситуацію, яка склалася в цьому році в зв’язку з учасницею конкурсу від РФ.

Як заявив глава оргкомітету конкурсу Франк-Дітер Фрайлін, своє рішення союз оголосить вже після конкурсу, ймовірно, в рамках засідання 12 червня.

Читайте також: У ЖОВТНІ В УКРАЇНІ У ПОЛОВИНИ ПЕНСІОНЕРІВ ЗМІНЯТЬСЯ ПЕНСІЇ

Джерело.

Related Post