fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Міністр культури прокоментував можливу дискваліфікацію України на Євробаченні

Міністр культури Євген Ніщук заявив, що інформація про можливу дискваліфікацію України на 3 роки від участі в Євробаченні через скандал c учасницею від РФ – “тільки чутки”.

“Поки не готовий коментувати цю ситуацію, тому що інформація про дискваліфікацію України на три роки – тільки чутки. Ми не маємо ніяких офіційних листів, щоб про це говорити”, – заявив Ніщук в інтерв’ю.

“Україна – відкрита мультикультурна країна, проте ситуація з представницею РФ на Євробаченні – це очевидна провокація. І тут все заздалегідь розуміли, що є об’єктивні закони України. Ми знаходимося фактично в стані війни. У кожній країні є закон, і питання закону не обговорюється. Тому ми зробили все так, як того вимагав закон”, – пояснив він.

Як відомо, в березні СБУ заборонила в’їзд на три роки в Україні Юлії Самойловій, оскільки вона відвідувала анексований Крим. У зв’язку з цим російський медіахолдинг ВГТРК (канали “Росія-1”, “Росія-24”, “РТР-Планета” та ін.) І “Перший канал” офіційно відмовилися від трансляції конкурсу в цьому році.

Європейський мовний союз, який організовує Євробачення, на наступному тижні розгляне питання про застосування санкцій до України і Росії за ситуацію, яка склалася в цьому році в зв’язку з учасницею конкурсу від РФ.

Як заявив глава оргкомітету конкурсу Франк-Дітер Фрайлін, своє рішення союз оголосить вже після конкурсу, ймовірно, в рамках засідання 12 червня.

Читайте також: У ЖОВТНІ В УКРАЇНІ У ПОЛОВИНИ ПЕНСІОНЕРІВ ЗМІНЯТЬСЯ ПЕНСІЇ

Джерело.

Related Post