fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Молода дружина Гаврилюка показала медовий місяць за кордоном (фото)

Народний депутат Михайло Гаврилюк, відомий як козак Гаврилюк, відправився відпочивати на курорт. Про це написала його дружина Ярина Хемій в Facebook.

“Просто фото щасливої людини, який за три найважчих роки свого життя дозволив собі тиждень відпочити. Людина, яка вперше в своєму житті поїхала на море за кордон, поплавала в чистому, без медуз і водоростей морі і побачила інший, трохи більш цивілізований світ”, – написала вона.

На знімках Михайло хлюпається в морі і читає книжку на лежаку.

Гаврилюк познайомився з Яриною на Майдані під час Революції Переваги. Ярина вчиться в київському виші і брала участь в протестах.

Михайло Гаврилюк був одружений, у нього є 14-річний син. Сам Гаврилюк в інтерв’ю розповідав, що він їздив на заробітки, щоб прогодувати сім’ю, і часто був відсутній вдома. Поступово це призвело до розлучення. За словами Михайла, він спілкується з сином і допомагає йому матеріально.

Читайте також: ФРЕЙМУТ ВРАЗИЛА ФІГУРОЮ ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ФОТО)

Джерело.

Related Post