fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
MONATIK вперше показав свою знамениту бабусю(відео)

Мультиартист постійно розповідає про родичку. На українського співака MONATIKа очікував несподіваний та приємний подарунок під час новорічного карнавалу “Світського життя”.

Так, Катерина Осадча запросила з Луцька до студії бабусю мультиартиста Ларису Петрівну, про яку MONATIK постійно так багато розповідає.

“Я живу в самому центрі міста, нещодавно Дімо, одна жіночка мене впізнала і сказала: “Як там ваш Діма?”. А я кажу: “Частіше дивіться телевізор”, – розповіла бабуся MONATIKа.

Лариса Петрівна принесла до студії дитячі світлини Дмитра, де він зображений у дитсадочку.

Також бабуся співака зізналася, що Дмитро любить поїсти. За словами Лариси Петрівни, її знаменитий онук їсть практично все “Деруни любить, варенички. Нема такого, щоб він не любив. Він абсолютно все любить”, – поділилася бабуся артиста.

А от MONATIK розповів, що часто сумує за бабусиним пюре, якого ніхто окрім неї так смачно не готує.

Нагадаємо, MONATIK зізнався, що його бабуся – віддана прихильниця “Голос.Діти-3”. Мультиартист подякував бабусі за те, що став артистом.

Читайте також: Оля Полякова не вмістила бюст в корсеті зі стразами (фото)

Джерело.

Related Post