fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
МВФ назвав умови для продовження співпраці з Україною

Інституційна незалежність Нацбанку має бути збережена, заявив представник Фонду.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готовий продовжувати співпрацю з Україною в рамках програми EFF при збереженні інституціональної незалежності Національного банку України, повідомив представник Фонду Джеррі Райс.

“Незалежність НБУ є значним досягненням в рамках поточної програми. Це наріжний камінь політики, яку МВФ готовий підтримувати. Таким чином, важливо, щоб незалежність центробанку була збережена”, – сказав він під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні в четвер.

Нагадаємо, законопроект щодо забезпечення прозорості діяльності НБУ і підвищення його відповідальності перед суспільством зареєстрований у Верховній Раді 10 жовтня. Ініціаторами документа виступили голова Радикальної партії Олег Ляшко, голова комітету Верховної Ради з питань фінансової політики Сергій Рибалка, Віктор Галасюк (обидва – Радикальна партія), співавторами стали Максим Поляков (“Народний фронт”), Леонід Козаченко і Михайло Довбенко (обидва – партія “Блок Петра Порошенка”), Олег Лаврик (партія “Самопоміч”).

У НБУ вважають, що пропонованими змінами заплановано позбавлення Нацбанку інституційної, політичної та фінансової незалежності.

“Це повністю змінює ідеологію закону про незалежність центробанку і розподілу компетенцій його органів, розроблених відповідно до рекомендацій місії МВФ і закладених останніми змінами 2015 року”, – підкреслюється в повідомленні.

В НБУ також нагадали, що зміни до закону про Нацбанк 2015 року були передумовою для отримання другого траншу МВФ у розмірі $ 1,7 млрд: відмова від цих змін загрожує втратою довіри до України з боку міжнародного співтовариства і припинення співпраці.

У повідомленні також зазначається, що штучний контроль обмінного курсу гривні призведе до накопичення макроекономічних дисбалансів, які, врешті-решт, спричинять за собою різке зростання інфляції і погіршення добробуту населення.

“Нацбанк не виключає, що повернення до підтримки валютно-курсової стабільності може стати причиною нового фінансової та економічної кризи”, – наголошується в повідомленні.

Читайте також: ПОРОШЕНКО РОЗПОВІВ ПРО СВОЇ ПЛАНИ ПІСЛЯ ПРЕЗИДЕНТСТВА

Джерело.

Related Post