fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
МВФ жорстоко провчить Україну

Розмір чергового траншу фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду може обмежитись лише $1 млрд через те, що українська влада не проявляє жодних ініціатив щодо подальшого налагодження стосунків із Фондом, а, навпаки, поводить себе так, наче всі попередні транші країні “не дуже й були потрібні”.

На думку економічного експерта Ігоря Шевченка, українцям не слід очікувати на великий кредит від МВФ: його дробитимуть через невпевненість у новій владі.

“Максимум, що ми отримаємо в цьому році – це 1 млрд, тому що більше нам давати ніхто при сьогоднішньому нашому ставленні до виконання умов договору просто не буде. А що буде в наступному році – в принципі незрозуміло”, – повідомив Шевченко для під час інтерв’ю для радіостанції “Голос столиці”.

Читайте також: Мінсоцполітики знайшло понад 300 тисяч “липових” переселенців

Нагадаємо, раніше економіст Андрій Новак прогнозував, що фінансову допомогу Україні можуть зменшити, однак без грошей міжнародні донори Україну не залишать.

Джерело

Related Post