fbpx
Breaking News
Цiкaвий гороскоп: цi 4 знаки Зодіаку намагаються навіть не думати про шлюб. Сеpйозні стoсунки не для них!
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Економіка
Ми ліквідували найбільшу корупційну схему України – Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про ліквідацію найбільшої корупційної схеми в старне. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів.

“Ми зруйнували, я підкреслюю це, ми зруйнували найбільшу корупційну схему в країні, яка діяла десятиліттями”, – заявив Гройсман, коментуючи підвищення енерготарифів.

На його переконання, на ліквідації корупційних схем держава заощадила близько 140 млрд грн.

“140 мільярдів – це жахливо! І вони хочуть, щоб я з цим погоджувався? Вони ходять по судах, подають позови, щоб повернути назад свої корупційні схеми і знову хапнути купу грошей”, – додав премєр.

За словами прем’єра, зараз замість механізмів загальної компенсації діють цілеспрямовані субсидії.

“Наше завдання – забезпечити реальну монетизацію субсидій і боротися зараз за підвищення доходів громадян. Отже, енергоефективність, підвищення доходів громадян та захист соціально незахищених верств населення – наші пріоритети”, – підкреслив глава уряду.

Читайте також: САВЧЕНКО РОЗПОВІДАЄ, ЩО ВІЙНУ НА ДОНБАСІ МОЖНА БУЛО ЗАКІНЧИТИ ЗА ДВА МІСЯЦІ

Джерело.

Related Post