fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
На День вишиванки Тіна Кароль зустрілась з українською громадою в Берліні

На День вишиванки – 18 травня – співачка Тіна Кароль зустрілася з українською громадою в Берліні. Зустріч пройшла в посольстві України в Німеччині.

Перш за все відбулася зустріч співачки з послом України Андрієм Мельником. Пан посол привітав Тіну з гастролями в Німеччині, подякував за культурний і громадський внесок в історію сучасної України.

У посольстві також пройшла зустріч артистки з українською громадою, діячами культури і мистецтва, волонтерами, представниками громадських і благодійних організацій. Співачка була зворушена такою зустріччю і подякувала всім присутнім за запрошення і надану їй довіру.

Читайте також: Притула розповів, як одного разу побив Сердюка, який оголився на «Євробаченні»

Гості прийому мали можливість поспілкуватися з Тіною Кароль та поставити їй запитання. Зокрема, мова зайшла про благодійну діяльність співачки. Тіна зізналася, що частину грошей з усіх сольних концертів перераховує в свій власний фонд “Полюс тяжіння”, який закуповує необхідне медичне обладнання в онкологічні відділення лікарень по всій Україні.

Відзначимо, Тіна Кароль зараз гастролює по Німеччині в рамках свого туру з програмою “Вибране”: 16 мая співачка виступила в Оффенбасі, а 17 травня в Берліні.

Читайте також: Як співає 13-річна Тіна Кароль: у мережі з’явилося архівне відео

Джерело

Related Post