fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Україна
На кордоні Криму затримали українця через ручку

У контрольному пункті в’їзду-виїзду “Каланчак” затримали автомобіль з громадянином України. Про це повідомляє Госопгранслужба.

За даними відомства, транспортний засіб слідував з території півострова.

“Під час огляду транспортного засобу прикордонники в двері автомобіля виявили спеціальний технічний засіб для негласного отримання інформації у вигляді авторучки”, – розповіли в Держприкордонслужбі.

Як виявилося, ручка належала 27-річному жителю Миколаєва.

Прикордонники підкреслили, що чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за “Незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації”.

Читайте також: ПІД ЧАС ГРИ ЗАГИНУЛА ДИТИНА

Джерело.

Related Post