fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
На Прикарпатті директор школи до струсу мозку побив старшокласника

Урок креслення для 9-класника Дубівецької школи на Прикарпатті закінчився закритою черепно-мозковою травмою і струсом мозку. 15-річний школяр Артур Савчук твердить, що його на очах однокласників відгамселив директор, однак той своєї провини не визнає, ідеться в сюжеті ТСН.

Хлопець каже, що на уроці креслення підручники мали не всі, тож директор спершу дозволив учням перефотографувати матеріал, однак згодом кинувся відбирати телефон. “Виривав з кишені телефон. Потім взяв за куртку, за груди й кинув на крісла. Я встав. Він знову – мене на парту, сів зверху і почав душити та забирати телефон”, – твердить Артур.

Закрита черепна травма та струс мозку – так закінчився урок креслення в Дубівецькій школі. Хлопець запевняє: його відгамселив директор за те, що він сфотографував телефоном малюнок у підручнику, бо своєї книжки не мав. Керівник закладу вини не визнає.

Колеги директора переконані, що учень обманює, бо знімав на книгу, а вчителя. На підставі внутрішнього службового розслідування зробили висновок, що їхній керівник вчинив правильно. “Після того, як учень встав без дозволу і почав знімати директора ззаду, намагався відібрати телефон. Бо використання телефонів на уроках заборонено”, – каже заступник директора з виховної роботи Дубовецької ЗОШ Катерина Галюк.

Цій версії дивуються рідні Артура, бо якщо все було, як годиться, кажуть, чому директор пропонував їм відступні. “10 тисяч, аби ми забрали заяву”, – каже бабуся потерпілого школяра Галина Дмитрук. Гроші родина вирішила не брати, бо випадок побиття – не єдиний у школі. За їх словами, інші учні могли діставати стусанів через те, що в холодному класі сиділи в куртках.

Читайте також: ОСТАННІ ВИХІДНІ: КОЛИ І ЧОМУ СКАСУЮТЬ ТРАВНЕВІ СВЯТА

Кілька років тому в директора Василя Ковальчука вже були проблеми із законом, коли старшокласник на шкільній толоці впав з дерева та зламав хребет. Однак тоді провини педагога не вгледіли, цього ж разу прокурори обіцяють інший хід справи: є медичне освідчення травм і свідки побиття. “Було проведено допит усіх учнів даного класу. Було підтверджено факт, що директор школи заподіяв тілесні ушкодження одному із учнів классу”, – наголошує начальник Галицького відділу прокуратури Ігор Тюшка.

Фігурант скандалу свої вини не визнає і з журналістами не спілкується. За легкі тілесні ушкодження йому загрожує рік виправних робіт. Але доки немає рішення суду, директор і далі ходить до школи на роботу та навчає дітей.

Related Post