fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
На що вистачає російських зарплат кримчанам

Кримстат провів дослідження, щоб зрозуміти, на що жителі окупованого півострова витрачають зароблені гроші.

Про це пише GoGetNews.info.

Дослідження показало, що 50% сімейного бюджету кримчан йде на продукти харчування.

Щоб одягнутися, відпочити, купити необхідні речі побуту – витрачають близько 75% бюджету, близько 10% становить плата за комунальні послуги, решта – на продукти харчування під час перекусу.

Близько 30% грошей, що залишилися, жителі Криму вважають за краще витрачати на ресторани або кафе, на спиртне – не більш як 2%, на м’ясну і молочну продукцію – 70% від усіх коштів на продукти харчування.

На особисті потреби у кожного жителя окупованого півострова йде близько 3 тисяч гривень (9350 рублів).

Читайте також: “Влада” Криму поставила хрест на безвізовому режимі

Джерело

Related Post