fbpx
Шоу-бізнес
Надія Дорофеєва стане співведучою «Світського життя»

Співачка зізналася, що роль Осадчої їй далася нелегко.

У новому випуску «Світського життя», який вийде в ефір першого квітня о 23:10 на каналі «1+1», до зіркових репортерів програми приєднається солістка гурту «Время и стекло» Надія Дорофєєва.

Співачка дуже любить мультики, тому з задоволенням взяла на себе функції Катерини Осадчої на прем’єрі мультфільму «Смурфики. Загублене містечко».

Стараннями стилістів програми співачка виглядала на прем’єрі як справжня Смурфетка — у модному синьому комбінезоні зі штанами-кюлотами та білому тюрбані на голові. Після вечора в ролі світського репортера Надія зізналася, що заміняти Катерину Осадчу — нелегка справа.

Читайте також: НАСТЮ КАМЕНСЬКИХ В СЛЬОЗАХ ВІДВЕЗЛИ В ТРАВМПУНКТ

«Я дуже хвилювалася, — поділилася Дорофеєва. — Бути репортером дуже непросто. У повсякденному житті я розмовляю російською мовою, а у програмі потрібно було спілкуватися українською. Тому я підготувала собі декілька підказок. Одна справа — дублювати український мультик, де усі фрази перед тобою на екрані, інша — вільно орієнтуватися у запитаннях на інтерв’ю, розмовляти правильно. Тож для мене це стало справжнім викликом!»

Співрозмовниками Надії стали колеги-артисти: співак Дзідзьо, солістка The Hardkiss Юлія Саніна, комік Дядя Жора. А також — родина футболіста Андрія П’ятова.

«Колеги мене усіляко підтримували, за що я їм вдячна, — сказала Надя. — А найлегше мені дався запис підводок, бо в мене великий досвід телезнімань».

Джерело.

Related Post

facebook