fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Надзвичайно красива львів’янка їде на конкурс краси “Топ-модель світу” (фото)

Переможниця соцпроекту “Міс Львів-2015”, володарка титулу Miss International Ukraine-2015, учасниця багатьох міжнародних конкурсів краси, львівська модель Ніна Горинюк їде до Німеччини на міжнародний конкурс краси “Топ-модель світу”. Конкурс триватиме з 18 по 27 серпня у німецькому Бремені.

Ніна Горинюк представлятиме на “Топ-модель світу” Україну. У рамках попереднього конкурсного відбору “Топ-модель світу”, львівська красуня отримала титул “Топ-модель Чорного моря”. Тож на “Топ-модель світу” дівчина поїде уже попередньо титулованою.

Титул “Топ-модель Чорного моря” включає країни, які межують з Чорним морем — Україна, Болгарія, Грузія, Туреччина. Титул присвоюють на основі аналізу фотосетів та ведеоконтенту учасниць конкурсу “Топ-модель світу”, зокрема, беруть до уваги соціальну активність та благодійність учасниць, досягнення у модельному бізнесі.

Зараз красуня Ніна активно готується до візиту в Німеччину, аби зробити новий крок у своїй бюті-кар’єрі. Дівчина працює не лише над своїм образом, а й думає над тим, якими соціальними акціями та флеш-мобом здивувати журі конкурсу “Топ-модель світу”.

Нагадаємо, торік у Токіо (Японія) Ніна Горинюк провела акцію “За мир!” – кілька учасниць з Європи та дівчина з Росії виступили за припинення війни в Україні. Дівчата одягнули білі японські кімоно, тримали в руках плакати з написами про мир і безпеку в Україні та світі.

ніна горинюк

Читайте також: НАДЗВИЧАЙНО КРАСИВА МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА 2016 (ФОТО)

Джерело.

Related Post