fbpx
Breaking News
Коли збираємося з подругами на жіночі посиденьки, балуємо себе “Жіночими примхами” – запаморочливо смачним тортиком з ізюмом, горіхами, чорносливом. Я “набила руку” саме ось на цьому рецептикові.
Панкейки-оладки – наш улюблений сніданок, особливо у вихідні! Пропоную 5 моїх улюблених рецептів таких оладушок, сподіваюся, і вам щось буде до смаку!
Дієтологи: ці продукти забирають надлишок жиру з організму!
10 відповідей духовника на запитання про  НАТІЛЬНИЙ ХРЕСТИК
Я не могла не помітити, як Зіна з мамою заздрісно поглядали на Маринку-наречену в шикарній білій весільній сукні і на її красеня-нареченого. Взагалі, своїм виглядом, моя свекруха з Зінаїдою сильно нагадували мені мачуху з дочками з казки про Попелюшку: похнюплене Зінине обличчя кривилося від неприхованої заздрості, а моя свекруха все бурмотіла, що батьки нареченого якісь невеселі: явно через невдалий вибір сина
Здоров'я
Найгірші і найкращі каші для вашого організму

Каша – це ідеальний гарнір і самостійна страва, яка володіє багатим набором потрібних нутрієнтів, вітамінів і мікроелементів.

Попри усі переваги такої корисної страви, деякі види круп і бобових містять в собі речовини, які негативно впливають на організм. Дуже важливо знати, які каші можна їсти без обмежень, а які ні.

Для позначення впливу тієї чи іншої їжі на рівень цукру в крові вчені ввели глікемічний індекс (ГІ) продуктів харчування. Чим нижче ГІ, тим більш кращий продукт для звичайної людини. Глікемічний індекс чистої глюкози дорівнює 100. У порівнянні з ним визначають ГІ всіх інших продуктів.

Глікемічний індекс:
10-40 Низький (корисний продукт)
41-70 Середній (помірний продукт)
71-100 Високий (шкідливий продукт)

Читайте також: ЯК НЕ СТАРІТИ: 5 ПОРАД ВІД НАУКОВЦЯ

Кращі каші за глікемічним індексом:

перлова 20-30
горохова 20-30
гречана 50-55

Найгірші каші за глікемічним індексом:

рисова 50-70
манна 65-80
кукурудзяна 70-80

Вівсяна і пшоняна каші з ГІ в межах 40-65 знаходяться приблизно посередині рейтингу і можуть бути віднесені як до корисних, так і до шкідливих з точки зору ГІ.

Джерело.

Related Post