fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Технології
Найпоширеніші віруси за останні півроку

Виробник антивірусних програм корпорація Sophos опублікувала рейтинг 10 найпоширеніших вірусів останніх 6 місяців. Дані рейтингу, складеного на основі статистики звернень користувачів заражених комп’ютерів, просто шокували експертів з мережної безпеки.

Навіть швидкого погляду на цей список досить для того, щоб зрозуміти, що протягом кількох місяців у рейтингу практично нічого не мінялося.

За числом заражень, як і раніше, впевнено лідирує найнебезпечніший вірус Magistr, внесений в усі відомі антивірусні пакети кілька місяців тому. Його «популярність» дотепер може бути пояснена тільки повною зневагою користувачів до елементарних правил мережної безпеки.

Те ж стосується ще старших вірусів, таких як Anna Kournikova чи Kakworm, які посіли не останні місця в рейтингу. Програма-патч, що охороняє ПК від зараження Kakworm була випущена Microsoft ще в 1999 р.

Весь рейтинг виглядає так:

W32/Magistr-A 12.7% (Magistr)
VBS/VBSWG-X 11.9% (Homepage)
W32/Apology-B 10.1% (Apology)
W32/Hybris B 9.3% (Hybris variant)
VBS/SST-A 7.0% (Anna Kournikova)
VBS/Kakworm 6.7% (Kakworm)
W32/Navidad-B 6.1% (Navidad variant)
W32/Badtrans 3.8% (Badtrans)
W32/Flcss 2.2% (Funlove)
VBS/Lovelet-AS 1.8% (Lovebug)

Читайте також:Розумний годинник преміум-класу

Джерело.

Related Post