fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Нapoдила доньку, а чоловікові сказати побоялася

Таня дивилася на крихітне немовля і не могла повірити, що це її дочка. Лікарі клопоталися біля дівчинки, задавали якісь питання про самопочуття самої Тані, але вона їх ніби не чула. Джерело

Замість звичайної для таких випадків радості від усвідомлення того, що вона стала мамою, жінка відчувала зовсім інші почуття.

Її чоловік з самого початку марив сином і був упевнений, що у нього дівчинки нapoдиться не може ні за яких обставин.

Коли Таня жартома питала, що він буде робити, якщо нapoдиться дочка, чоловік хмурився:

,,Hе нapoдиться. А якщо і нapoдиться дівчинка – то не моя вона буде. У нас в родині ні в кого немає дівчаток.

У мене теж син буде – спадкоємець, продовжувач роду і носій прізвища”.

На першому ж YЗД лікар припустив хлопчика – а на наступних підтвердив стать дитини. Чоловік сяяв від гордості і твердив, що він і без YЗД знав – син буде. Ну і ось як йому сказати про доньку?

На наступний ранок Таня написала відмову від доньки і пішла додому. А всього через годину після її відходу прибіг чоловік.

Читайте також: Свекруха повісила на нас свій кредит, ще й ходить кожен день чай попити

Втім, головний лікар і сама йому збиралася дзвонити – шлюб законний, батько він офіційний і одного заяви матері явно недостатньо.

І ось тут-то з’ясувалося, що Таня з переляку сказала чоловікові, що під час пoлoгів сина втратила. Але була вона вкрай непереконлива, весь час плакала – ось чоловік і кинувся в пoлoгoвий будинок дізнатися, що, власне, сталося.

Вислухавши про дочку – насупився, потім попросив показати дівчинку.

Він довго дивився на дівчинку, потім посміхнувся і гордо заявив:

,,У всіх моїх братів – тільки сини. А у мене ось у першого – дочка, моя принцеса. Все заздрити будуть”.

Через годину він повернув в пoлoгoвий будинок абсолютно змучену, але нарешті щасливу дружину.

А головлікар ще довго по-чоловічому розмовляв з молодим татом, пояснюючи йому, що свої слова контролювати треба. І думати, кому, що і як говорити.

Related Post