fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Шоу-бізнес
Настя Каменських підкорила яскравим образом

Настя Каменських взяла участь у благодійній акції Маші Єфросиніної.

Співачка стала гостею заходу Charity Weekend. Для зустрічі з шанувальниками зірка вибрала лаконічний образ в чорно-білій гамі. Білу блузу з чорними стрічками під коміром Настя доповнила чорною спідницею-плісе. Чорні босоніжки довершили образ зірки. Свої кучеряве волосся Каменських зібрала в жіночну зачіску.

Настя зібрала 244 500 гривень, які підуть на потреби інституту травматології та ортопедії.

Читайте також: АЛІНА ГРОСУ ЗДИВУВАЛА СВОЇМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

Related Post