fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Наталя Водянова разом зі знаменитими подругами відвідала свою бабусю

Британський бренд взуття Malone Souliers випустив капсульну колекцію за мотивами вишивки її бабусі.

Супермодель Наталя Водянова разом зі знаменитими подругами, серед яких продюсер Яна Рудковська і дизайнер Уляна Сергієнко, відвідала свою бабусю в Нижньому Новгороді.

Про це вона написала в Instagram, де і опублікувала груповий знімок.

“У Нижньому ми заодно заїхали до бабунічки, щоб показати, як вона тепер надихає дизайнерів по всьому світу”, – підписала знімок Водянова.

Крім того, модель також написала, що британський бренд взуття Malone Souliers випустив капсульну колекцію за мотивами вишивки її бабусі. При цьому відсоток з продажів буде спрямований на програми фонду допомоги дітям її благодійного фонду.

Читайте також: ЯК ВИХОВАТИ БІЛЬШ ВПЕВНЕНУ В СОБІ ДИТИНУ: 12 ПОРАД ВІД ПСИХОЛОГА

14677381_1019355468187653_258605761918140416_n

Джерело.

Related Post