fbpx
Наука
Назвали вік жінки, коли вона виглядає найпривабливіше

Вчені з Великої Британії спростували міф, що запорука краси – юність. Після соціологічного опитування науковці дійшли висновку, що піку своєї жіночої краси представниці прекрасної статі досягають у 31 рік.

Майже дві третини опитаних жінок погодилися із твердженням, що краса приходить з віком. Про це пише cikavosti. З часом вони позбулися дитячих та підліткових комплексів,тому відчули себе більш красивими. “Дослідження підтвердило те, що багато хто давно й так підозрював: справжня краса – це щось більше, ніж просто приємна зовнішність. Це поєднання впевненості в собі, стилю та індивідуальності”, – заявили автори дослідження.

Близько 70% респондентів ключовим фактором, який робить жінку бажаною, назвали впевненість. 67% опитаних важливим фактором жіночої краси назвали зовнішність, а 47% – почуття стилю.

Дослідники кажуть, що впевненість у жінок залежить від місця проживання. 37% дівчат зі столиці та великих міст назвали себе красунями. У провінції таких дівчат виявилося всього 28%.

Чоловіків найбільше приваблюють жінки віком від 23 до 28, пише Кореспондент. Ідеал – 24-25 років. На думку вчених з Фінляндії на цей вибір великий вплив має робота еволюційних механізмів. 25 років – пік жіночої фертильності, тобто ймовірність зачати дитину максимально велика.

Британські вчені одним із основних факторів, що у жінці приваблює протилежну стать, назвали голос. Експерти дослідили, що увагу чоловіків привертають власниці співучого, ніжного голосу з пониженими нотками. Не подобаються чоловікам жінки із занадто високим голосом, верескливим та гучним.

Читайте також: ЯК УНИКНУТИ ПОБОЇВ

Джерело.

Related Post