fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Названа головна причина невиліковного ожиріння

Вчені провели дослідження на мишах, але впевнені, що подібний механізм є і в людському організмі.

Недостатня активність ферменту ABHD6 в нейронах гіпоталамуса робить дієти і вправи марними в боротьбі із зайвою вагою.

Про це повідомили вчені з Дослідницького центру в клінічній лікарні Монреальського Університету, які з’ясували причину невиліковної форми ожиріння.

Свої висновки фізіологи представили в статті, опублікованій в журналі Cell Reports.

Дослідники вивели генетично модифікованих мишей з мутантним геном, який не міг кодувати правильно функціонуючий ABHD6. Цей білок є активним у групі нейронів, що знаходяться в гіпоталамусі – структурі головного мозку, яка регулює гормональну діяльність організму.

Таким чином, встановлено, що при нормальних умовах життя і харчування ці миші не відрізняються від нормальних тварин. Однак вони не можуть підтримувати постійну температуру тіла при впливі холоду, а також схильні до ожиріння, якщо вживають корм з високим вмістом жирів. При цьому вони не втрачають вагу при переході на звичайну дієту.

Вчені вважають, що подібний механізм є і в людському організмі. Для доказу цього припущення необхідні подальші дослідження, однак фахівці впевнені, що у людей, які не можуть скинути вагу, ABHD6 функціонує неправильно.

Читайте також: ПІТТ І ДЖОЛІ ПОЧАЛИ ДІЛИТИ СПІЛЬНО НАЖИТE НЕРУХОМІСТЬ

Джерело.

Related Post