fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
“НеАнгели” підірвали мережу своїм новим кліпом “Серёжа” (відео)

Прем’єра нової відеороботи відбулася сьогодні, 16 грудня, на офіційному каналі продюсерської компанії, яка працює з самими затребуваними зірками вітчизняного шоу-бізнесу, зокрема, з дуетом “НеАнгели”.

В повідомленні на сторінці групи в соціальній мережі “ВКонтакте”йдеться:

“Кліп заснований на реальних подіях і містить шокуючі кадри! P.S. Під час зйомок жоден СЕРЕЖА не постраждав!”

Нове відео гурту схоже на міні-фільм, в якому показується одночасно кілька історій, де дівчата переживають розрив зі своїми хлопцями – Серьожами.

Користувачі Мережі вибухнули від невластивого для групи кліпу, а деякі навіть відзначили, що відео має схожість з кліпами скандальної російської групи “Ленінград”.

Читайте також: МИКОЛА ТИЩЕНКО ТАЄМНО ОДРУЖИВСЯ: ВДВІЧІ МОЛОДША ДРУЖИНА

Джерело.

Related Post