fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
New York Post висміяв заяву Трампа про зразкову першу леді, опублікувавши фото його дружини

Фотографії Меланії Трамп, зняті в 1995-му році, опубліковані на першій шпальті газети.
Відверта фотосесія дружини кандидата в президенти США Дональда Трампа з’явилися в недільному номері New York Post.

Газета підкреслює, що таку першу леді ніхто ще не бачив. Ці знімки були зроблені ще в 1995-му році для одного з французьких чоловічих журналів, який вже припинив своє існування.

У матеріалі відзначають, що Трамп, в разі перемоги на президентських виборах, вважає, що його дружина буде зразковою першої леді держави.

“І ось тому доказ”, – пишуть журналісти.

На момент фотосесії Меланії було 25 років, вона працювала моделлю.

Знімки зробив фотограф з Франції Альо де Басвілль. Він заявив, що пишається своєю роботою, так як саме ці знімки відображають всю красу Меланії.

Трамп вважає, що опубліковані фото зараз дуже модні в Європі.

Меланія і Дональд Трамп зіграли весілля в 2005-му році. Вона отримала професію дизайнера, займається благодійністю.

Дружина мільярдера заявила, що якщо стане першою леді США, то буде підтримувати дітей і жінок.

Читайте також:БІЛЛ КЛІНТОН ДАВ ХРОПАКА ПІД ЧАС ВИСТУПУ СВОЄЇ ДРУЖИНИ (ВІДЕО)

 

 

tramp5

Джерело.

Related Post