fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Новий рік: коли краще запасатися продуктами

Експерти розповіли, як приготувати дійсно святковий стіл та вберегт себе та своїх близьких від отруєння.

“Щоб частування залишило тільки приємні спогади від свята, варто правильно розприділити час покупок різних продуктів, в залежності від терміну їх зберігання”, – повідомляє сайт Нealthinfo.

Для того щоб позбавити себе зайвої метушні та грамотно організувати кулінарний процес, спеціалісти рекомендують скласти список страв та розділити інгридієнти на три групи.

До першої групи належать продукти, як можна придбати завчасно. Це картопля, буряки, морква, різноманітні соуси та спеції.

У другу групу увійшли продукти, що зручно буде придбати за кілька днів до свята. Наприклад, яйця, м’ясо, ковбаси, молочні продукти.

Так господиня отримає максимально свіжі продукти та матиме час підготувати страви завчасно.

В день свята чи ввечері напередодні можна придбати торти та хлібобулочні вироби.

Також слід пам’ятати, що в холодильнику не можна зберігати поруч готові та сирі продукти. А також використовувати дошки на ножі для розділення продуктів різного ступеня готовності.

Читайте також: Вчені з’ясували, що приносить більше задоволення ніж гроші чи заняття коханням

Джерело

Related Post