fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Офіцер поліції залишився наодинці в ліфті зі своєю співробітницею . Через пару хвилин вони стали зірками Мережі (ВІДЕО)

Офіцер поліції штату Колорадо Тоні Шерб  служив в поліції близько 30 років. Прийшов час піти на заслужений відпочинок. Те, що чоловік зробив  перед самим виходом на пенсію, просто неймовірно!

Працівники відділу поліції помітили, що один з ліфтів почав частенько приходити в несправність. Щоб розібратися, в чому справа, поліцейські встановили в ліфті приховану камеру.

І що ти думаєш, кого ж вони там побачили?

Стриманий і суворий офіцер Шерб постав перед камерою в зовсім несподіваному образі.

Пізніше до нього приєдналася ще одна співробітниця поліції. А що далі? Дивіться відео…

Читайте також:‘ЛЮБИМА ЖІНКА’ ЗЕЛЕНСЬКОГО НАРОДИЛА ДВІЙНЯТ

Джерело.

Related Post