fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Оля Полякова похвалилася неймовірним досягненням доньок (фото)

Співачка опублікувала у соцмережі фото медалей, які завоювали дівчата.

Виявляється, доньки виконавиці серйозно займають плаванням. І вони не просто ходять у басейн, а ще й їздять на змагання і завойовують медалі.

“Мої рибки перемогли на змаганнях з плавання, кожна у своїй віковій! Аліса 1 місце брасом, Маша – 1 і 2 в різних запливах! А плавати їх навчила я!” – підписала Полякова своє фото.

Читайте також:ДЗЕРКАЛЬНИЙ КІНЬ, УНІКАЛЬНІ НАРЯДИ І РЕКОРД УКРАЇНИ: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПРЕДСТАВИЛА НЕЙМОВІРНЕ ШОУ

Джерело.

Related Post