fbpx
Breaking News
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Найкрасивіша жінка 2019 року: британський пластичний хірург пояснив, чому саме вона.
Шоу-бізнес
Оля Полякова звернулася до Нюші: “Кокошник зніми” (фото)

Суперблондинка Оля Полякова поділилася з шанувальниками на сторінці в Instagram несподіваним колажем.

На знімку співачка Нюша позує на зйомках свого нового кліпу в головному уборі, що нагадує кокошник як у Полякової від Patoka Studio, який вона продемонструвала під час сольного концерту в Палаці

“Україна” в листопаді минулого року.

Українська зірка гадає, що це – плагіат або збіг?

“Нюша золота ручка #Нюша кокошник зніми. Збіг?”, – підписала кадр.

“Такі головні убори личать тільки Олі Поляковій”, “На Поляковій має кращий вигляд”, “Олі кокошник більше личить, це вже частина образу”, “Кокошник – древній російський головний убір, в чому плагіат то?”, “Кокошники не носили, поки його так добре не пропіарила Оля”, “Ось цей головний убір треба вміти носити, Ольга найкраща”, – коментують користувачі.

Читайте також: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ, В ЯКОМУ ВІЦІ ЛЮДИНА ДІЙСНО СТАРІЄ

Джерело.

 

Related Post