fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
“Організована банда зі своїм статутом”: з’явилися нові деталі побиття школярок в Чернігові

Дівчата, які побили школярок в Чернігові, є членами організованої групи підлітків. Учасники цієї банди постійно збираються в одному і тому ж місці в центрі міста і вирішують конфліктні питання за допомогою бійки.

Про це в ефірі програми “Говорить Україна” на телеканалі “Україна” розповів журналіст Руслан Шийка, який провів розслідування скандальної події.

“Це організована група підлітків. Банда. Тому що там є свої неписані правила, свої статути. У цій компанії є центр, який стежить, щоб ці правила дотримувалися. Виявляється, що конфліктні питання ці діти вирішують забиванням так званої “стріли”. Є навіть цілі кодекси поведінки під час вирішення цих питань”, – розповідає журналіст Руслан Шийка.

За його словами, перед спланованою бійкою підлітки обговорюють рівень жорстокості і силу, з якою будуть бити свою жертву. Наприклад, вирішують бити до крові або до втрати свідомості.

Влаштувати бійку без приводу підлітки не можуть, тому часто провокують конфлікт. Після цього і “набивають стрілу”, щоб “вирішити” надуману проблему.

Банда цих підлітків існує в Чернігові вже більше двох років. Так званим лідером групи є 14-річна блондинка Маша – дівчина в бордовій картатій сорочці на скандальному відео. Це вона разом з іншими підлітками на записі б’є свою ровесницю Поліну Малоштан.

У той же час, кажуть місцеві жителі, неповнолітні хулігани збиралися в центрі Чернігова і раніше. Власниця місцевого кафе вже близько шести років спостерігає, як біля її закладу зустрічаються компанії агресивних підлітків.

Читайте також: У ХАРКОВІ ПОМЕРЛА ДИТИНА, ЯКУ ВДАРИЛО 110 ТИСЯЧ ВОЛЬТ

“Протягом 6 років. Це прокляття мого закладу. Вони сюди не заходять. Вони там курять, п’ють, пісяють, какають, цілуються. Тут постійно було кодло, але з кожним роком вони стають дедалі агресивнішими. Я чую, як вони між собою спілкуються. Я говорю матами, а там взагалі слів немає. Одні виросли, одні пішли. І ось прийшло нове покоління, і вони ще страшніші, ніж попередні. Нічим не зайняті діти”, – розповідає жінка.

Джерело.

Related Post