fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Осадча з Горбуновим відсвяткували Старий Новий рік, як сім’я

Шанувальники знову знайшли нові докази роману Осадчої Катерини і Горбунова Юрія.

Днями на своїй сторінці в інстаграмі добра коліжанка Катерини оприлюднила відео з святкування Старого Нового року. Примітно, що окрім друзів Катерини на святкуванні був помічений її колега Юрій Горбунов, якому приписують романтичні відносини з Катериною Осадчою.

Всі присутні були одягнені у національні костюми і співали різдвяні колядки та пісні.

Шанувальники відразу відзначили, що Юрій і Катерина святкують, як сімейна пара.

Читайте також: 8 ПРОСТИХ ВПРАВ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ОЧЕЙ

Джерело.

 

Related Post