fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Економіка
“Ощадбанк” ввів комісію за оплату послуг ЖКГ

 

Державний Ощадбанк ввів комісію при оплаті послуг житлово-комунального господарства. Про це повідомляють “Українські новини”.

“Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися в залежності від регіону”, – заявили в Ощадбанку.

Наприклад, в Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня складає 3 гривні.

У фінустанові запевняють, що мета введення комісії – забезпечити беззбитковість проведення операцій.
Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами Ощадбанку. Інші клієнти

Ощадбанку, а також пенсіонери, які не є клієнтами банку, повинні платити в касі комісію.

Платежі без комісії також приймаються через дистанційні канали платежів:

  • інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку);
  • мобільний та інтернет-банкінг “Ощад 24/7”;
  • сайти ГІОЦ (головний інформаційно-обчислювальний центр) і ЦКШ (Центр комунального сервісу).

Нагадаємо, Ощадбанк збирався ввести комісію ще з 1 грудня 2016 року, але відмовився від цієї ідеї після прохання президента України Петра Порошенка.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ОФІЦІЙНО ДАВ ДОРУЧЕННЯ ПРИПИНИТИ ВОГОНЬ НА ДОНБАСІ З 1 КВІТНЯ

Джерело.

Related Post