fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Наука
Науковці назвали неочікувану користь від арахісу

Арахіс зменшує ризик розвитку інфарктів та інсультів, а також захищає серце та судини.

Такий висновок зробили науковці університету у Пенсильванії.

Для проведення дослідження науковці запросили чоловіків з ожирінням. При цьому усі вони були здорові за іншими параметрами.

Під час досліду основна група піддослідних з’їдала додатково близько 30 грам арахісу, а контрольна група їла ту ж їжу, але без арахісу. Через 30, 60, 120 і 240 хвилин у них брали кров на аналіз.

У результаті науковці зробили висновок, що вміст розчинених у крові жирів у чоловіків, які їли арахіс, зменшувався майже на третину у порівнянні з тими, хто горіхів не їв.

Читайте також: 3 НЕБАНАЛЬНІ ПОРАДИ, ЯКІ НАВЧАТЬ ВАС УПРАВЛЯТИ ГРОШИМА

Додамо, саме загальне підвищення рівня жирів у крові після їжі часто стає причиною серцево-судинних захворювань.

Джерело.

Related Post