fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Ознаки вигоряння на роботі: причини і вирішення

Всі з часом втомлюються від важкої надмірної праці, проте коли у вас з’являється все більше причин для відгулів та видуманих хвороб – це вказує на ознаки вигоряння на роботі.

Експерт Ванесса Беннетт розповіла, які ознаки вашої втоми від роботи та як з цим боротися, щоб почувати себе краще.

Дихання

Логічно, що через швидкий темп роботи та надмірну кількість завдань людина не встигає навіть зупинитись на декілька хвилин і спокійно подихати.

“Це неймовірно, що глибоке дихання здатне зробити для зниження рівня стресу. Приділивши час тому, щоби пригальмувати і зосередитися на диханні, ви пригашуєте реакцію “битися чи тікати”, яка відбувається у мигдалеподібній залозі мозку”, – розповідає Ванесса.

Хороший стрес VS поганий стресс

Щоб правильно уникнути вигоряння, треба навчитися їх розрізняти. Є два види стрессу: хороший та поганий. Хороший стресс – це коли, до прикладу, вам потрібно готуватися до важливої зустрічі в умовах дедлайну. Режим такого часу помагає нам вирішувати специфічні задачі та досягати добрих результатів.

А от поганий стрес – це стрес, який викликає у вас надмірні негативні емоцій, як наприклад, сварка з директором чи неуспішність на роботі.

Фізичні вправи та відпочинок

Ванесса також радить не забувати про регулярні фізичні вправи, – прогулянки чи фізичні вправи, котрі “перезавантажують” тіло і розум, дають нам відчуття впевненості в собі та спричиняють підвищення рівня серотоніну.

Також експерт вважає, що дієвою зброєю при вигорянні є відпустка, але не така, під час якої ви перебуваєте весь день в дорозі, а просто декілька спокійних днів удома, щоби відіспатися та повернути собі відчуття контролю.

Уміння говорити “ні”

На думку Беннетт, це дуже важливе вміння, яке вимагає від вас постійного вдосконалення над собою. Адже це слово сказати дуже важко, а ще й не почувати себе виним за це – це ще важче.

“Почніть відступати назад зараз, поки все ще контролюєте ситуацію, доки не стане надто пізно, і ви не почнете тонути”, – радить вона.

Ознаки вигоряння

Якщо ви помітили за собою великий набір цих ознак, вам варто відпочити і перезапустити свій організми: незібраність, ізольованість, небажання відволікатися на обідню перерву та взаємодіяти з колегами, постійні затримки після робочого дня, втрата мотивації в усіх галузях життя, виснаження, відчуття порожнечі або браку емоцій, навіть цинізм та негативний настрій.

Читайте також: ЩО ВІДШТОВХУЄ ЧОЛОВІКІВ НА ПЕРШОМУ ПОБАЧЕННІ?

Джерело.

Related Post