fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Переможець «Голосу країни-7» вперше з’явився на обкладинці глянцю (фото)

Переможець «Голосу країни-7» прикрасив обкладинку популярного видання.
Переможець головного вокального проекту країни «Голос країни-7» Отець Олександр прикрасив обкладинку журналу «Телескоп» і розповів про своїх дітей, про те, як ставиться до критики, і чому участь у проекті важливіша за перемогу.

У відвертому інтерв’ю багатодітний батько з Березані Олександр Клименко зазначив, що прийшов на «Голос країни», щоб достукатися до сердець глядачів:

«Перемога для мене не була самоціллю, адже це всього лише коротка мить. Участь виявилася цікавішою за будь-які досягнення, дала можливість познайомитися з величезною кількістю прекрасних людей, знайти нових друзів. Я прийшов на проект, щоб достукатися до сердець сотень людей і хоч трохи наблизити їх до Бога».

Крім того, переможець «Голосу країни-7» поділився, як ставиться до критики на свою адресу:

«Якщо озиратися по сторонах і постійно з’ясовувати, що ж скаже «княгиня Марія Іванівна», ніяку роботу не зробиш. Догодити всім неможливо. Я ж хотів бути таким, який є. Якщо це комусь не сподобалося, що ж, зробіть по-своєму. Я не збираюся ображатися на тих, хто мене в чомусь засуджує. Значить, мені судилося пережити такий жорсткий аналіз».

Цікаво, що діти Олександра Клименка успадкували його музичний талант і вже проявляють свої здібності, а його дочка мріє взяти участь в проекті «Голос. Діти».

«Син пробує себе в хоровій пісні, але поки не виконує соло. А старша дочка виступає дуже активно і, можливо, незабаром зможе втерти татові носа», — зазначив Отець Олександр.

Читайте також: МАША ЄФРОСИНІНА ПОКАЗАЛА ВЖЕ ДОРОСЛУ ДОЧКУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post