fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Підліток випадково зняв на відео момент нападу на нього крокодила (відео)

Хлопець отримав поранення

Австралійський тінейджер Кемерон Тіммс пережив напад великого прісноводного крокодила, коли купався разом зі своїми рідними в одній з річок в регіоні Кімберлі в Західній Австралії. При цьому про саму атаці 14-річний хлопчик дізнався випадково – завдяки камері.

Коли тінейджер вийшов з води, то помітив, що у нього з руки і живота тече кров. Рани були неглибокі, але сім’я не розуміла, як він міг їх отримати.

“Я був шокований і не розумів, що відбувається”, – розповів хлопчик місцевому виданню The Kimberley Echo.

Пізніше в той же день родина вирішила подивитися кадри, зняті на камеру, яку хлопчик брав з собою під час плавання в річці в надії зняти що-небудь цікаве в воді. Раптово на відео вони побачили 1,5-метрового крокодила, який плавав прямо між їхніми тілами.

“Він проплив повз мене і моєї дружини, а ми обидва думали, що хтось просто випадково нас зачепив”, – сказав батько сімейства Марк Тіммс.

Читайте також: В Австралії жінка капцем відігнала крокодила від свого собаки (відео)

Джерело

Related Post