fbpx
Breaking News
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Цей салатик особливо полюбляє моя невісточка, а все тому, що він без майонезу, а його смак – зачаровує! Спробуйте і ви, щось нове та неймовірно корисне!
Здоров'я
Після важкого дня тримайся подалі від ліжка

Думку про те, що сон допомагає пережити стрес спростували Китайські науковці. Виявляється, що після важкого дня, повного прикрих несподіванок, краще відмовитися від сну.

Доктор Юнче Ліу з Університету в Пекіні стверджує, що такий сон може сприяти тому, що прикрі події міцніше закріпляться в нашій пам’яті. Висновок опубліковано у науковому журналі “Nature Communications”.

Справа в тому, що під час сну мозок переносить події з короткотривалої пам’яті у довготривалу. Так само діє наш мозок, коли ми готуємось до важкого екзамену. Тоді після навчання рекомендують заснути на деякий час. Таким чином, в майбутньому маємо шанси краще здати іспит.

Китайські експерти намагалися перевірити, чи такі ж самі механізми діють, коли намагаємось всякою ціною позбутися важкого самопочуття. Для цього провели експеримент. Взяли 73 людини. Показали їм 26 знімків з неприємно вражаючими політичними картинками. Тоді поділили учасників на дві групи. Перших відправили через пів години після перегляду взяти участь у серії вправ, які мали б випхати з пам’яті неприємні враження, а другу групу відправили спати, і лише наступного дня дали змогу пройти вправи на звільнення думок. Тоді науковці знову показали неприємні політичні картини. Та запропонували порівняти їх з тими враженнями, які мали попереднього дня. Таким чином, намагалися перевірити, чи втратили вони чутливість до попередніх картин, які оглядали до того, як поспали.

Виявилось, що люди, які раніше спали, мали більші проблеми з запам’ятовуванням, аніж ті люди, які одразу після неприємних вражень отримали вправи по звільненню пам’яті від негативних вражень. Зрештою, зробили висновок, що під час сну даємо здатність своєму мозку краще закріпити неприємні враження.

Науковці зазначають, що якщо бажаємо швидко про щось забути, краще не вдаватися до того, щоб “переспати” проблему. Бо прикрі враження можуть залишитися в нашій пам’яті надовго, а може навіть на ціле життя.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ ОГОЛОСИЛИ ГОЛОДУВАННЯ

Джерело.

Related Post