fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
Платити по-новому: коли і як зміняться платіжки за комуналку

З 10 січня киянам приходять оновлені платіжки, розроблені КП ГІОЦ (“Головний інформаційно-обчислювальний центр”). Крім рахунків за утримання будинку та прибудинкової території, холодне водопостачання і водовідведення, в платіжці також будуть вказувати рахунки за інші комунальні послуги. Цього місяця платити за новою платіжкою потрібно по-старому, а вже в лютому, припускають в ГІОЦ, кияни зможуть оплатити всю комуналку з однією платіжкою. Інформаційно-обчислювальний центр на цей момент не уклав договору з постачальниками, і оплачувати їх послуги за допомогою ГІОЦ поки ще не можна.

Навіщо змінюють платіжки?

В ГІОЦ, кияни самі попросили поміняти платіжки. “Споживачі до нас постійно звертаються з проханням ввести єдину платіжку на всі комунальні послуги, ми зараз навіть опитування на сайті організували – і там те ж більшість за єдину платіжку”, – розповіли на гарячій лінії підприємства.

В опитуванні на сайті ГІОЦ взяли участь 368 осіб, “за” єдину платіжку проголосували 264 особи. Зараз підприємство намагається укласти договори з усіма постачальниками послуг. Оплачувати за вже оновленою платіжкою потрібно тільки утримання будинку, холодну воду і водовідведення. “Цей місяць ви платите так, як ви платили раніше – за квитанціями організацій “Київводоканал”, “Київенерго”, те, що вони вам надішлють А наступного місяця говорять, що ГІОЦ укладе договори з постачальниками послуг, і тоді вже можна буде платити за нашою платіжкою нового зразка”, – пояснили на підприємстві.

“Цей місяць ви платите так, як ви платили раніше – за квитанціями організацій “Київводоканал”, “Київенерго”, те, що вони вам надішлють. А наступного місяця говорять, що ГІОЦ укладе договори з постачальниками послуг, і тоді вже можна буде платити за нашою платіжкою нового зразка”, – пояснили на підприємстві.

За словами директора ГІОЦ Віталія Козубовського, зараз єдина квитанція – це ознайомлювальний документ. ГІОЦ намагається укласти договори з ПАТ “Київенерго” та ДП “Київгазенерджі”, після цього за новою платіжкою можна буде заплатити за світло, гарячу воду, опалення і газ.

“Київенерго” вже звернулася до своїх споживачів з проханням оплачувати їхні послуги тільки за платіжками організації. “У платіжках” Київенерго “відображені точні обсяги споживання, коректні нарахування та реквізити вашого особового рахунку”, – пояснюють на підприємстві. Платіжки “Київенерго” за електроенергію прийдуть до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня.

Що буде, якщо заплатити за новими платіжками ГІОЦ за світло та опалення?

Наразі в оновлених платіжках перераховані всі комунальні послуги, проте в графі, де повинні бути вказані рахунки за світло, газ, гарячу воду і опалення – порожньо. У ГІОЦ кажуть: цього місяця оплачувати їх потрібно так само, як і минулого – за платіжками від постачальників. Заповнювати самостійно бланк не потрібно. Якщо ж кияни помилково все-таки оплатять, наприклад, за платіжкою опалення ГІОЦ, гроші обіцяють повернути або перерахувати “Київенерго”.

У самому ж “Київенерго” можуть гарантувати оплату послуг тільки в тому випадку, якщо кияни скористаються їх платіжкою і переведуть гроші на їх особовий рахунок.

За словами директора ГІОЦ Віталія Козубовського, єдина платіжка в січні – ознайомча. Як пояснили на підприємстві, її розіслали тільки для того, щоб кияни звикали до нового “формату”.

Щоправда, якщо укласти договори з “Київенерго” і “Київгазенерджі” ГІОЦ все-таки не вдасться, ймовірно, платіжки знову набудуть старий вигляд.

Зазначимо, з “Укрпоштою” ГІОЦ продовжити договори не вдалося – оплату їх платіжок там не приймають. “На жаль, не знайшовши (принаймні поки що) взаєморозуміння за рівнем тарифу з цією компанією, “Укрпошта” була змушена відмовитися від продовження договору співпраці, який закінчився між нашими підприємствами 31 грудня 2016 року. Ми чесно повідомили клієнтам про те, чому ми змушені зробити цей крок, і де тепер вони можуть оплачувати три види комунальних послуг, які проводяться через ГІОЦ”, – написав у своїй колонці для” Сегодня.ua “Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Читайте також: НЕВІДОМІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ ЖІНКУ-ДЕПУТАТА АРМАТУРОЮ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

Джерело.

Related Post