fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Економіка
Платити по-новому: коли і як зміняться платіжки за комуналку

З 10 січня киянам приходять оновлені платіжки, розроблені КП ГІОЦ (“Головний інформаційно-обчислювальний центр”). Крім рахунків за утримання будинку та прибудинкової території, холодне водопостачання і водовідведення, в платіжці також будуть вказувати рахунки за інші комунальні послуги. Цього місяця платити за новою платіжкою потрібно по-старому, а вже в лютому, припускають в ГІОЦ, кияни зможуть оплатити всю комуналку з однією платіжкою. Інформаційно-обчислювальний центр на цей момент не уклав договору з постачальниками, і оплачувати їх послуги за допомогою ГІОЦ поки ще не можна.

Навіщо змінюють платіжки?

В ГІОЦ, кияни самі попросили поміняти платіжки. “Споживачі до нас постійно звертаються з проханням ввести єдину платіжку на всі комунальні послуги, ми зараз навіть опитування на сайті організували – і там те ж більшість за єдину платіжку”, – розповіли на гарячій лінії підприємства.

В опитуванні на сайті ГІОЦ взяли участь 368 осіб, “за” єдину платіжку проголосували 264 особи. Зараз підприємство намагається укласти договори з усіма постачальниками послуг. Оплачувати за вже оновленою платіжкою потрібно тільки утримання будинку, холодну воду і водовідведення. “Цей місяць ви платите так, як ви платили раніше – за квитанціями організацій “Київводоканал”, “Київенерго”, те, що вони вам надішлють А наступного місяця говорять, що ГІОЦ укладе договори з постачальниками послуг, і тоді вже можна буде платити за нашою платіжкою нового зразка”, – пояснили на підприємстві.

“Цей місяць ви платите так, як ви платили раніше – за квитанціями організацій “Київводоканал”, “Київенерго”, те, що вони вам надішлють. А наступного місяця говорять, що ГІОЦ укладе договори з постачальниками послуг, і тоді вже можна буде платити за нашою платіжкою нового зразка”, – пояснили на підприємстві.

За словами директора ГІОЦ Віталія Козубовського, зараз єдина квитанція – це ознайомлювальний документ. ГІОЦ намагається укласти договори з ПАТ “Київенерго” та ДП “Київгазенерджі”, після цього за новою платіжкою можна буде заплатити за світло, гарячу воду, опалення і газ.

“Київенерго” вже звернулася до своїх споживачів з проханням оплачувати їхні послуги тільки за платіжками організації. “У платіжках” Київенерго “відображені точні обсяги споживання, коректні нарахування та реквізити вашого особового рахунку”, – пояснюють на підприємстві. Платіжки “Київенерго” за електроенергію прийдуть до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня.

Що буде, якщо заплатити за новими платіжками ГІОЦ за світло та опалення?

Наразі в оновлених платіжках перераховані всі комунальні послуги, проте в графі, де повинні бути вказані рахунки за світло, газ, гарячу воду і опалення – порожньо. У ГІОЦ кажуть: цього місяця оплачувати їх потрібно так само, як і минулого – за платіжками від постачальників. Заповнювати самостійно бланк не потрібно. Якщо ж кияни помилково все-таки оплатять, наприклад, за платіжкою опалення ГІОЦ, гроші обіцяють повернути або перерахувати “Київенерго”.

У самому ж “Київенерго” можуть гарантувати оплату послуг тільки в тому випадку, якщо кияни скористаються їх платіжкою і переведуть гроші на їх особовий рахунок.

За словами директора ГІОЦ Віталія Козубовського, єдина платіжка в січні – ознайомча. Як пояснили на підприємстві, її розіслали тільки для того, щоб кияни звикали до нового “формату”.

Щоправда, якщо укласти договори з “Київенерго” і “Київгазенерджі” ГІОЦ все-таки не вдасться, ймовірно, платіжки знову набудуть старий вигляд.

Зазначимо, з “Укрпоштою” ГІОЦ продовжити договори не вдалося – оплату їх платіжок там не приймають. “На жаль, не знайшовши (принаймні поки що) взаєморозуміння за рівнем тарифу з цією компанією, “Укрпошта” була змушена відмовитися від продовження договору співпраці, який закінчився між нашими підприємствами 31 грудня 2016 року. Ми чесно повідомили клієнтам про те, чому ми змушені зробити цей крок, і де тепер вони можуть оплачувати три види комунальних послуг, які проводяться через ГІОЦ”, – написав у своїй колонці для” Сегодня.ua “Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Читайте також: НЕВІДОМІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ ЖІНКУ-ДЕПУТАТА АРМАТУРОЮ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

Джерело.

Related Post