fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Поліна Гагаріна вийшла на прогулянку з новонародженою дочкою

Співачка Поліна Гагаріна, яка до останнього приховувала, що знаходиться в “цікавому положенні”, поділилася з шанувальниками на сторінці в Instagram новою фотографією з новонародженою дочкою.

30-річна співачка опублікувала знімок з парку, де вона гуляє разом з малятком. “Не можу надивитися і надихатися! Це безумовна безмежна любов! Дякую, друзі, за ваші теплі привітання!”- Підписала кадр Гагаріна.

“Все змінилося зовсім. Життя поділилося на до і після. Я відчуваю почуття настільки сильні, що навіть не зможу підібрати слів для їх опису. Це щось таке, що абсолютно я раніше не відчувала. Любов іншого порядку. А запах! Цей запах неможливо сфотографувати і це мучить мене. Найсмачніший запах на світі!” – Поділився чоловік Поліни, фотограф Дмитро Ісхаков.

Читайте також: ЗІЗНАННЯ ГОРБУНОВА: КОЛИ ВІН НАСПРАВДІ ЗАКОХАВСЯ В КАТЮ ОСАДЧУ?

Джерело.

Related Post