fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Польща знову відновить малий прикордонний рух з Україною

З 3 серпня Польща відновить малий прикордонний рух з Україною, а ось з Росією – ні. Рішення поки не відкривати кордони для росіян в Калінінградській області пояснили небезпеками, що поступають від РФ.

Заступник глави МВС республіки Польща Ярослав Зелінський зробив заяву щодо відновлення МПП з Україною і Росією, яке було призупинено на місяць через саміт НАТО у Варшаві. З 3 серпня на українсько-польському кордоні ці обмеження будуть зняті. А ось з Росією Польща вирішила почекати.

«Що стосується Росії, то вона не ліквідувала причини, пов’язані з нашою безпекою, які стали приводом для обмеження прикордонного пересування», – пояснив Зелінський.

При цьому він не уточнив, яку саме небезпеку для поляків представляють росіяни. Керівництво Калінінградській області, де проходить російсько-польський кордон, вже відреагувало.

Читайте також: НА МИТНИЦЯХ ПОЧАЛО ДІЯТИ “ЄДИНЕ ВІКНО” ЕЛЕКТРОННОГО КОНТРОЛЮ ЗА ВАНТАЖАМИ (ФОТО)

«Припиняти те, що добре себе зарекомендувало, без видимих причин – це порушення самих принципів партнерства та взаємодії двох країн», – заявила директор Агентства з міжнародних і міжрегіональних зв’язків Калінінградській області Алла Іванова.

Також з джерела в МЗС Росії стало відомо, що відомство готує заборону на малий прикордонний рух для поляків, який вступить в силу з 4 серпня.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України очікує офіційного підтвердження про відновлення малого прикордонного руху з Польщею.

Джерело.

Related Post