fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Україна
Полторак оголосив про завершення призову офіцерів запасу

Перший в Україні заклик офіцерів запасу на військову службу до лав Збройних сил завершено. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

За його словами, в 2014 році не було сенсу закликати їх, тому що не були підготовлені для війни.

“Немає ніяких проблем. Майже тисяча осіб, відбір цих людей завершено. Чому ми не зробили це з початку АТО? Тому що рівень підготовки офіцерів запасу є недостатнім для того, щоб цих людей залучати до ведення бойових дій.

Їх треба спочатку закликати, потім відправити до навчальних центрів, там вони оновлять свої знання і практичні навички, після цього вони поповнять наші лави і військових частин, які виконують завдання в зоні проведення АТО”, – сказав Полторак.

Він зазначив, що поки покликані офіцери будуть перебувати в “учебці”, після чого можуть бути відправлені на Донбас лише в тому випадку, якщо підпишуть контракт.

Також Полторак нагадав, що в Україні близько 96 тисяч офіцерів запасу.

Читайте також: КАБМІН ВІДМОВИВСЯ ПЕРЕНОСИТИ ПІДВИЩЕННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ

Раніше в Генштабі підтвердили, що покликані на військову службу офіцери запасу не будуть відправлені на Донбас – це можливо лише за власним бажанням під час підписання контракту.

“Ми закличемо стільки, скільки потрібно, щоб укомплектувати першу лінію. Оскільки на першій лінії склалася така ситуація, що потрібні командири взводів, командири рот”.

Related Post