fbpx
Події
Помер солдат. Наслідки побиття у військовій частині

В Одесі 26-річний контрактник, уродженець Львівщини Володимир Коломаз помер після жорстокого побиття у військовій частині.

Інцидент з побиттям трапився 13 листопада. Ще будучи в свідомості після бійки, Коломаз повідомив своїй матері, що у нього виник конфлікт з товаришами по службі, але подробиць не розповів.

Під час бійки Коломазу проломили основу черепа, проте ще добу він залишався у військовій частині. Лише пізніше військовослужбовця відправили в лікарню, де він був два тижні і там же помер від крововиливу в мозок.

За словами Романа, друга загиблого, керівництво частини постійно придумували нові версії травми Володимира: від падіння з табуретки до побиття під час «самоволки». Як повідомило анонімне джерело в частині, напередодні 13 листопада Коломаз був в місті і повернувся в розташування напідпитку. Хтось із начальства вловив запах спиртного і вирішив «провчити» хлопця. Судячи з усього, його били кілька людей.

Родичі загиблого стверджують, що у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону відмовилися приймати заяву за фактом побиття Володимира. Лише після того, як мати загиблого була допитана начальником одного з управлінь контррозвідки ВПС, військова прокуратура порушила кримінальну виробництво і збирається вести розслідування.

Читайте також: З 2017 РОКУ УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА НАКОПИЧУВАЛЬНУ ПЕНСІЙНУ СИСТЕМУ

Джерело.

Related Post