fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Померла відома київська поліцейська (фото)

Про смерть поліцейської пишуть її колеги в Facebook.

Сьогодні в Києві від захворювання легенів померла відома поліцейська, інспектор патрульної служби Національної поліції України Аріна Кольцова (Птицьман).

“Пам’ятаємо, любимо, сумуємо”, – написала на своїй сторінці поліцейська Ганна Онофрійчук і опублікувала фотографію померлою.

Читайте також: В ІСПАНІЇ СТРАШНА ДТП З СІМ’ЄЮ УКРАЇНЦІВ (ФОТО)

Джерело.

Related Post