fbpx
Політика
Порошенко назвав умови для зміни Конституції

Президент України Петро Порошенко заявляє, що до вирішення питань безпеки на Донбасі зміни до Конституції в частині децентралізації і будь-які інші політичні питання врегулювання конфлікту не стоятимуть на порядку денному.

Про це він повідомив під час виступу в ході урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України сьогодні в Києві, пише УНІАН.

“У нелегкій діалозі переконали наших західних союзників в тому, що будь-яким крокам з політичного врегулювання повинен передувати очевидний і безсумнівний прогрес в питаннях безпеки: стійке припинення вогню, виведення російських окупаційних військ і техніки, роззброєння бойовиків, контроль над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону, – спочатку з боку ОБСЄ, а потім і безпосередньо наших славних прикордонників”, – заявив Порошенко.

“До вирішення цих проблем на порядку денному не стоять і не будуть стояти політичні питання, в тому числі це стосується і змін до Конституції”, – додав президент.

Нагадаємо, Верховна Рада 31 серпня 2015 року ухвалила в першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації.

Однак остаточне прийняття було заблоковано через наявність у відповідному законопроекті про зміни до Конституції норми про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Читайте також: ВЧЕНІ ЗАСТЕРІГАЮТЬ ПРО НЕБЕЗПЕКУ РИСУ

Джерело.

Related Post