fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
Порошенко прокоментував ймовірність воєнного стану

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості забезпечення українських військових усіма можливостями протидії російській агресії. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

“Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною”, – підкреслив Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на питання про можливість скасування спецоперації і введення воєнного стану.

Голова держави підкреслив, що доручив розробити законопроект по реінтеграцію Донбасу, який передбачає ряд заходів щодо повернення окупованих територій України.

“За моїм дорученням був розроблений проект законодавчого акту, який називається “Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу”.

Він охоплює цілий ряд заходів і кроків, які треба буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму”, – констатував Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, в підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, закріплених в Мінських домовленостях.

Читайте також: ПАСПОРТ ЗА ДЕНЬ: НАСКІЛЬКИ ШВИДКО НАСПРАВДІ МОЖНА ОТРИМАТИ БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАКОРДОННИЙ

При цьому Петро Порошенко зазначив, що разом з підготовкою законопроекту буде продовжено політико-дипломатичні зусилля, які вже дали результат.

Для українців відкриті двері Євросоюзу, як визнання ефективності проведення українських реформ в усіх напрямках, додав він.

Президент також наголосив на необхідності продовження політики санкцій щодо країни-агресора.

Нагадаємо, 13 червня секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що Україні потрібно перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Джерело.

Related Post