fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Політика
Порошенко розповів, коли Україна стане членом Євросоюзу

Україна буде членом Євросоюзу, коли сучасні школярі стануть дорослими. Таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з дітьми, які поїдуть на відпочинок в Угорщину в рамках ініціативи Книга добра, повідомляє прес-служба президента.

Крім Порошенко, з дітьми зустрілася його дружина Марина і президент Словацької Республіки Андрій Кіска.

“Це майбутнє України. Упевнений, що коли вони будуть дорослими, Україна вже буде членом ЄС. Ми все будемо для цього робити: будемо міняти країну, будемо захищати нашу державу, будемо захищати демократію, свободу і волю”, – зазначив Порошенко.

Більшість школярів-учасників проекту – діти українських військових, які брали участь в боях на Донбасі.

Прес-служба зазначила, що за підтримки МЗС України та Угорського уряду вже четвертий рік поспіль в Угорщині відбувається літнє оздоровлення дітей з сімей учасників боїв на Донбасі, сімей переселенців, малозабезпечених сімей та обдарованих дітей з різних регіонів України.

Читайте також: ПЕРШІ ПІДСУМКИ БЕЗВІЗУ: БІЛЬШЕ 20 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ ПЕРЕТНУЛИ КОРДОН, ЛИШЕ ЧОТИРИ ВІДМОВИ

З 11 червня по 26 серпня цього року планується прийняти 700 дітей як безпосередньо з території східної України, так і з сімей учасників бойових дій. Перша група з 112 дітей у віці від 8 до 15 років прибуде в Угорщину на відпочинок 11 червня.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 11 червня, вступило в силу рішення Ради Європейського Союзу про введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України в 30 країн Євросоюзу і Шенгенської зони.

Джерело.

Related Post