fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Світ
Посол ЄС привітав українців з безвізом: опубліковане відео

Мінгареллі виступив українською мовою і його підтримали кілька іноземних дипломатів

Посол Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі привітав українців з наданням безвізового режиму Україні і закликав більше подорожувати. Про це йдеться у відеозверненні дипломата на сторінці європейського посольства в Facebook.

“Вітаю українців! Європа стала до вас ближчою. Подорожуйте в країни Європейського союзу без віз!” – сказав Мінгареллі.

Крім того, разом з послом кілька дипломатів з різних країн також вітали українців з досягненням довгоочікуваної скасування віз з ЄС.

Нагадаємо, сьогодні Рада Євросоюзу затвердила надання безвізового режиму Україні – це була остання європейська інстанція, яка повинна була прийняти рішення щодо надання Україні режиму візової лібералізації.

Читайте також: Прохолодний травень місяць: синоптики дали суворий прогноз

Джерело

Related Post