fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Шоу-бізнес
Потап зізнався, що через сварку з Настею Каменських записав пісню з Вірою Брежнєвою

У програмі “Зірковий шлях”,Потап зізнався, що деякий час не міг змиритися з вибуховим характером Насті Каменських.

Співак розповів, як важко переживав той факт, що Настею Каменських цікавляться більше. “Настя захопила собою весь простір, тому що вона дуже сподобалася людям. І я не міг зрозуміти, як так? Адже я придумав проект, я все роблю, пишу, записую, а слава дістається Насті? Ми просто ненавиділи один одного. У нас обох настільки сильні характери”, – поділився спогадами Потап.

Так, коли група переживала кризу, Потап записав дует з іншою популярною співачкою – Вірою Брежнєвою.

“Ми тоді дуже сильно сварилися з Настею, я був на 100% впевнений, що дует розпадеться. Набридло. І я записав пісню з Вірою Брежнєвою”, – розповів співак.

Читайте також: АЛІНА ГРОСУ ЗДИВУВАЛА СВОЇМ ВИГЛЯДОМ

Проте одного разу Потап вирішив поговорити з Настею без емоцій і криків про те, як їм жити далі. І обидва дійшли згоди. “Ми один до одного приходимо і кажемо, ну, ми хіба винні, що люди люблять нас удвох. Обидва яскраві, кожен самостійно, а разом – прямо супер-дует. Я кажу, мовляв, давай будемо співати, поки люди нас не розлюблять” , – згадав він в бесіді з журналістами програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна”.

Вже після цього Потап написав пісню “Чумачечая весна”, яка стала гімном весни, а для дуету – символом примирення. “І у нас стався скажений підйом знову. Концертні графіки зашкалюють. У нас і так завжди було, а тут взагалі. Цей успіх так об’єднує, ми інакше на все це подивилися. І я подумав, якщо б ми тоді розійшлися, то не було б “Чумачечої весни”, – додав Потап.

Джерело.

Related Post