fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Преред терактом у Ніцці злочинець переслав родині 100 тисяч євро

За кілька годин до атаки Булель надіслав сім’ї самовдоволено усміхнене “селфі”.

Мохаммед Булель, який влаштував теракт у французькій Ніцці, за кілька днів до подій надіслав своїй сім’ї до Тунісу 240 тисяч туніських динарів – близько 98 тисяч євро.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на Джабера Булеля, брата застреленого поліцією вбивці.

Джабер Булель повідомив про отримання коштів 16 липня, коли французька поліція заявила про арешт п’яти осіб, які можуть бути причетними до атаки. За його словами, він не бачив свого брата кілька років, і отримання такої суми стало для нього цілковитою несподіванкою.

“Раніше він регулярно надсилав нам невеликі суми грошей, як і більшість тунісців, які працюють за кордоном. Але потім він надіслав нам всі ці гроші, це був цілий статок”, – заявив брат Джабер Булель.

Водночас інше британське видання Mirror Online повідомляє, що Булель за кілька годин до атаки надіслав своїй родині самовдоволено усміхнене “селфі”.

“Він прислав “селфі” і сказав мені, що щасливий і все в його житті нормально”, – зазначив його брат Джабер. Він також додав, що родина, як тільки дізналася про атаку, намагалася зв’язатися з Мохаммедом, щоб дізнатися, чи з ним все в порядку.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що підозрюваний у скоєнні теракту в Ніцці Мохаммед Булель нехтував правилами ісламу, бив свою дружину і вживав наркотичні речовини. Про це Daily Mail повідомив родич терориста – кузен його дружини Валід Хамоу.

За його словами, Бухлель не дотримувався традицій, ігнорував посаду і любив заглянути в пляшку. Поліція також з’ясувала, що Бухлеля раніше затримували 27 січня після бійки у пабі.

Читайте також:“НЕХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ПУХОМ”-ОСТАННІЙ, ТРАГІЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ТЕРАКТ В НІЦЦІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post