fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Притча про вміння бачити і любити

У лікарні в одній палаті лежали два тяжкохворих людини. Один лежав біля вікна, а ліжко іншого розташовувалося біля дверей.

– Що там видно у вікні? – якось запитав той, що лежав біля дверей.

– О! – Пожвавішав перший. – Я бачу небо, хмари, що нагадують звіряток, озеро і ліс вдалині.

Кожен день той, хто лежав біля вікна, розповідав своєму сусідові про те, що відбувається за вікном. Він бачив човен, рибаків з величезним уловом, дітей, що грають на березі, юних коханців, що тримаються за руки і не зводять одне з одного сяючих очей.

У той час як він спостерігав всі ці дивовижні події за вікном, його сусіда мучила глуха злість. «Це несправедливо, – думав він. – За які такі заслуги його поклали біля вікна, а не мене, і я можу споглядати тільки двері з облупленою фарбою, в той час як він милується виглядом з вікна?»

Одного разу той, хто лежав біля вікна, сильно закашлявся і став задихатися. Він намагався дотягнутися до кнопки виклику медсестри, але в нього не було сил, тому що він здригався від кашлю. Сусід спостерігав за подіями. Він міг без проблем натиснути на свою кнопку, але не зробив цього.

Через деякий час чоловік біля вікна затих і витягнувся на своєму ліжку.

Коли його забрали, сусід попросив медсестру, щоб його переклали до вікна. Медсестра виконала прохання хворого, перестелила його ліжко, допомогла йому перелягти на ліжко біля вікна і, переконавшись, що хворому зручно, попрямувала до дверей. Раптом її зупинив здивований вигук хворого:

– Як же так! Це вікно виходить на глуху сіру стіну! Але той, хто помер, розповідав мені, що бачив ліс, озеро, хмари, людей … Як же він міг все це бачити з цього вікна?
Медсестра сумно посміхнулася:

– Він взагалі не міг нічого бачити; ваш покійний сусід був сліпим.

Читайте також: ПРИТЧА ПРО ВАРТІСТЬ НАШОГО ЖИТТЯ

Джерело.

Related Post