fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
Професійні перекупники зможуть ввозити вживані автомобілі за зниженими ставками акцизу

Професійні перекупники зможуть ввозити вживані автомобілі за зниженими ставками акцизу.

Таке роз’яснення дала Державна фіскальна служба одразу після набуття чинності Закону про пожвавлення ринку уживаних автомобілів. Перекупники раді старатися.

Закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» №1389-19, що набув чинності з 1 серпня передбачає ввезення автомобіля в Україну як власником, так і іншою людиною.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, НА СКІЛЬКИ В СЕРПНІ ПОДЕШЕВШАЛИ Б/У АВТО

«Норма цього Закону поширюється в тому разі, якщо уживаний автомобіль ввозиться на територію України не більше одного разу на рік, і щодо двох категорій осіб: тих, які ввозять легкові автомобілі для власного використання або на користь інших осіб.

В інших випадках знижені ставки акцизного податку не застосовуються», – зазначив Мирослав Продан, в. о. заступника голови Держмитслужби України.

Джерело.

Related Post