fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Прогноз погоди: тиждень буде теплим, ясним і без дощів

Цього року на 8 Березня синоптики Укргідрометцентру обіцяють українцям теплу і сонячну погоду.

Навіть в західних областях, а також на Житомирщині та Вінниччині, де перші два дні тижня накрапатиме дощик, до свята хмари розсіються.

Повітря вдень прогріється до 7-9 градусів тепла на заході і півночі і до + 13-14 в інших регіонах. Нічних заморозків метеорологи не прогнозують, хоча ночами всюди похолодає до + 1-3 градусів. Метеосайти також обіцяють тиждень тепла – в середньому по країні + 10-14 вдень і + 1-3 вночі. Лише в Карпатах можливі невеликі нічні заморозки до -3.

А ось друга половина березня очікується набагато холодніше за першу і з опадами – з 17-го по 23-тє дощитиме, місцями можливий навіть мокрий сніг. Температура повітря знизиться до + 3-5 градусів, а в окремі дні навіть вдень скрізь, крім південних областей, очікуються невеликі заморозки до -3.

Читайте також: ГОРДІСТЬ І УПЕРЕДЖЕННЯ. МАРКЕР ПОКОЛІНЬ

Народний синоптик Леонід Горбань також не вірить в остаточне і безповоротне потепління: за його розрахунками, прохолодно буде майже весь місяць, з 15 по 24 березня пройдуть дощі, але без снігу. Теплішати по-справжньому почне лише після 23-го.

Джерело.

Related Post